Nagromadzenie płynu w dole kolanowym z zaznaczeniem, że nie jest to torbiel Bakera

Witam, stwierdzono u mnie nagromadzenie płynu w dole kolanowym z zaznaczeniem, że nie jest to torbiel Bakera. Zostałam skierowana na rehabilitację gdyż lekarz nie daje 100% pewności, że po operacji torbiel nie pojawi się ponownie. Mam przyjmować ibufen w dość wysokiej dawce (3 x dziennie po 600 mg) przez 2 tygodnie i później 1 x dziennie 600mg. Moje pytanie brzmi: co to za torbiel i czy rehabilitacja pomoże i po co ten ibufen?

Osłonowo na żołądek powinna Pani również jednoczasowo przyjmować omeprazol 40mg 1x1 tabl. rano na czczo.