Nak jeszcze leczyć takie uzależnienie?

Witam jestem uzależniony od amfetaminy. Chodziłem na terapię.... Miesiąc może półtora. Pomagało do czasu... Myślę niee go źle słowo Wiem że muszę się poddać leczeniu w zamknięciu tracę rodzinę, nie umiem sobie sam poradzić. Dokładnie jak przeczytałem gdzieś tu nie widziałem mojego problemu, śmiałem się kiedy żona mówiła mi to... Reagowalem ze złością nadal tak reaguje co robić gdzie szukac pomocy...

Witam,

wymagane jest leczenie, cały proces w Placówce stacjonarnej, zajmującej się problematyką uzależnień, są liczne ośrodki w kraju, informacji można szukać poprzez internet lub w Poradni Leczenia Uzależnień w swoim mieście. Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

Witam,

wymagane jest leczenie, cały proces w Placówce stacjonarnej, zajmującej się problematyką uzależnień, są liczne ośrodki w kraju, informacji można szukać poprzez internet lub w Poradni Leczenia Uzależnień w swoim mieście. Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś