Nakłucia węzła chłodnego okolicy śliniaki podżuchwowej

Rozpoznanie histopatologiczne: Rozkaz uzyskany z naklucia węzła chłodnego okolicy śliniaki podzuchwowej lewej zawiera obfite pleomorficzne elementy morfotyczne tkanki limfatycznej. Komórek nowotworowych w tym materiale nie ma. Wskazana obserwacja kliniczna oraz ewentualne pobranie węzła chłodnego w całości do badania histopatologicznego. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

powinno postąpić się także przy dolegliwosciach , powiększeniu wezła chlonnego trzeba go pobrac w całości ponieważ biopsja cienkoinglowa niewiele nam pokazuje. Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyższe badanie.