Należność renty po usunięciu naturalnej zastawki i wszczepieniu sztucznej

Kardiolog po wykonaniu USK stwierdził u mnie zastawkę sercową dwupłatkową zamiast trzypłatkowej, w związku z tym nastąpiło znaczne poszerzenie lewej komory serca, nastąpiło również znaczne poszerzenie aorty sercowej na odcinku około 8 cm. Jestem obecnie po operacji kardiochirurgicznej-mam usuniętą naturalną zastawkę i wszczepioną zastawkę sztuczną, mam wszczepiony również odcinek aorty na którym miałem tętniaka, cały czas biorę zestaw leków. Czy należy mi się renta?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych informacji potwierdzić, że zostanie Panu przyznana renta. Jak najbardziej może się Pan jednak o to starać.