Postępowanie po wszczepieniu sztucznej zastawki aortalnej

Witam, Prosze o informację czy po wszczepieniu sztucznej zastawki aortalnej powinnam byc pod stala opieka kardiologa?Jakie robic badania?Od lekarza dostałam odpowiedż, że wystaczy raz do roku się zgłosic do kontroli..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę raz do roku zgłaszać się do lekarza prowadzącego celem wykonania badania echokardiograficznego. Pozdrawiam.