Napadowe bóle u 30-latki

Witam. Od około 3 tygodni leczę się na zapalenie zatok. Brałam 2 antybiotyki. Miałam wykonywane RTG zatok które wykazało tylko przyścienne pogrubienie błony śluzowej w zatoce szczękowej.w dalszym ciągu natomiast odczuwam dziwne bóle głowy: skroń, tył głowy, , okolice nasady nosa, czasem brody.. dziś byłam też u stomatologa bo myślałam że to może od zębów. Żeby natomiast wykazują prawidłowe reakcje, miałam wykonany pantomogram który też nie wykazał żadnych niepokojących zmian. Skąd więc ten ból? Najbardziej niepokoją mnie bóle skroni promieniujące do brody. Są to bóle napadowe które mijają samoistnie po około 15 minutach. Wszystkie objawy występują jednostronnie.Gdzie mogę szukać pomocy?

Badanie pantomograficzne nie pokazuje obrazu 3D, konieczna jest diagnostyka TK. Jest to pierwszy krok diagnostyczny, konieczna jest wizyta w gabinecie w celu znalezienia przyczyny.