Napadowy kaszel i uczucie odruchów wymiotnych u 61-latka

Witam, mam 61 lat od jakiegoś czasu męczy mnie napadowy kaszel który jest nasilony z reguły w pozycji leżącej, towarzyszy kaszlowi uczucie odruchów wymiotnych, ostry ból w lewym boku w okolicy serca ciągnący się pod lewą pachę. Biorę tabletki przeciw kaszlowe Thiocodin ale nie pomagają. Krzysztof

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc się coś więcej powiedziec. po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie. prosze udac się do lekarza rodzinnego.