Napadowy kaszel z odruchem wymiotnym

Od trzech miesiecy mam napadowy suchy kaszel i w dzien i w nocy czasami z odruchem wymiotnym. Mam 36 lat pale 2 paczki papierosow dziennie ost RTG mialam wykonany w kwietniu tego roku i nie ma zadmych zmian w plucach

Proszę zgłosić się do lekarza, konieczna jest diagnostyka, np. konsultacja laryngologiczna, spirometria i konsultacja pulmonologa.