Napady gorąca na twarzy u mężczyzny

Mój problem nasila się z biegiem czasu i trwa już od kilku lat. Chodzi o napady gorąca na twarzy. Problem występuje w porach popołudniowych po posiłku lub przy wejściu do ciepłego. Robię się wtedy bordowy i tak przez kilka godzin. Ważę ok. 100 kg, mam 183 cm wzrostu. Biorę Opamid i Bisocard rano na nadciśnienie, ale to chyba nie jest przyczyną, bo w trakcie "ataku" raczej mam dobre (ok. 130/90 czasem mniej). Podczas upałów latem problemu praktycznie nie odczuwam. Co to może być ???

Piotr Pilarski

Warto byłoby zbadać poziom TSH. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.