Napadowe czerwienienie się u mężczyzny

Moim problemem jest napadowe czerwienienie się. Przychodzi pora popołudniowa, zjem coś i twarz staje się ciepła i bardzo czerwona. Problemu nie ma latem przy wysokich temperaturach. Leczę się na nadciśnienie, TSH w normie. Robiłem sobie zabieg zamykania naczynek oraz laserek VPL, twarzm jest ładniejsza, ale nie podczas ataku. Gdy wypiję choćby troszkę alkoholu podczas uderzenia gorąca, wtedy po prostu płonę. Czerwienią mi się też uszy. Problem staje się coraz bardziej uciążliwy z biegiem czasu.

Piotr Pilarski

Czy zawsze ma to związek z posiłkiem? Być może są to objawy alergii lub przyczyną są zaburzenia naczynioruchowe. Proponuję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.