Czy po zabiegu zamykania naczynek na twarzy cierpi się dalej na napadowe czerwienienie się?

Witam . Nurtuje mnie pytanie czy po zabiegu zamykania naczynek na twarzy cierpi się dalej na napadowe czerwienienie się twarzy . Chodzi mi o to czy jeżeli naczynka są zamknięte to czy krew swobodnie przez nie przepływa? Czy po takim zabiegu ,oczywiście udanym , mija ten problem ? Pytam o aspekty wizualne . Wiem że leżeli problem ma podłoże psychiczne to należy rozmawiać o problemie z innym specjalistą niż dermatolog. Pozdrawiam oraz dziękuję ludzia którzy poświęcają mi swój czas .Bardzo to szanuje:)

Laser zamknie naczynka trwale poszerzone, nie będzie miał wpływu na naczynia, które rozszerzają się pod wpływem emocji, zmian temperatur itp. Osobom z problemem napadowego rumienia na twarzy możemy zaproponować innego rodzaju zabiegi, redukujące "nadwrażliwość" naczynek twarzy.