Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy laserowe zamykanie naczynek pomoże coś na napadowe czerwienienie się?

Pod wpływem emocji czy stresu moje policzki robią się purpurowe. Kiedy szybciej wracały do normalnego stanu, ale od jakiś 2 lat proces ten jest wolniejszy i widzę, że nie znika do końca. Czy laserowe zamykanie naczynek pomoże coś na napadowe czerwienienie się pod wpływem stresu czy emocji? :( Odbiera mi to pewność siebie i z wielu rzeczy rezygnuje :( Pozdrawiam
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynka to problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jak można sobie z nim poradzić? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są sposoby na zamykanie naczynek.

Dzień dobry

Prawdopodobnie ma Pani osobnicze predyspozycje do rumienia i kruche naczynia krwionośne. Trudno mi odpowiedzieć na Pani pytanie bez obejrzenia skóry - jeśli na twarzy są widoczne popękane naczynia to warto je zamknąć ( dobrze sprawdza się IPL). Jeśli jednak Pani problem dotyczy raczej rumienia to należy wzmocnić naczynia krwionośne dzięki czemu pozbędzie się Pani napadowego czerwienienia się twarzy.

serdecznie pozdrawiam

IJ

0

Zabieg zamykania powierzchownych naczyń może Pani pomóc choć nie zlikwiduje do końca problemu. Z reguły jest to cykl zabiegów, bo po jednym efekt będzie niezadowalający.

0

Tak pomoże, należy skonsultować sie u lekarza medycyny estetycznej.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy