Napady gorąca u 34-latki

Witam od jakiegos czasu mam napady goraca czuje ze od srodka pali mnie ogień a twarz mam zimną miewam tezalbo bardzo zimne stopy albo bardzo gorace najczescie te napady ostatnio biora sie po wypiciu kawy niewiem czy to ma zwiazek napady trwaja ok 20 do 30 minut wtedy musze otwierac okno lubisc gdzie jest zimno dodam ze nie mam problemów z sercem robiłamecho serca i wszystko jest ok poza dodatkowymi skurczami serca

Ataki paniki występują w zaburzeniach nerwicowych i najskuteczniej leczy się je poprzez psychoterapię. Jeśli ogólnie Pani samopoczucie jest nie najlepsze może gdzieś drzemać depresja. Jeśli natomiast ogólnie czuje się Pani OK, to proszę spróbować jeszcze jakiejś aktywności fizycznej - nerwowe pobudzenie organizmu znajdzie ujście i powinno być lepiej.
Pozdrawiam serdecznie!