Napady kołatania serca i brak oddechu a możliwe przyczyny

Witam, od poł roku mam niekontrolowane napady kolatania serca, brak oddechu, jestem bliska utraty przytomności, nie moge wtedy złapać powietrza, boje sie, ze zemdleję. Dzieje sie to w róznym czasie i miejscu, nawet z wizyta u znajomych, w pracy, rano o godz 7, przy porannej toalecie, podczas snu(budzę się wtedy) Badania serca są w porządku, mofrologia też. Biore magnez, pije zielony jęczmień, biegam w weekandy, gimnastykuję się. mam 40 lat. Nie wiem gdzie szukać pomocy?

Nie uściśliła Pani co to znaczy " badania serca w porządku". Czy był wykonywany holter ekg - bo to on pokaże jaka arytmia Panią męczy i pozwoli dobrać lekarzowi adekwatne leczenie