Napady suchego kaszlu u 5-latka

Witam,proszę o rozpoznanie dolegliwości 5-letn.Synka. Od września mecza go napady suchego kaszlu. Kaszle przez cały dzień, czasem czesciej czasem rzadziej. Kaszel nasila się po wysiłku, śmiechu lub płaczu. Przez cały dzien chrzaka. W październiku leczony 3 tyg.Klacidem-pozytywny wynik badania Mycopl. pneu. IgM 16. Laryng. ok, immun. ok, alergia na kota _ 1 klasa, kota nie mamy. Ma lekki GERD i IBS. Rtg z dziś: zagęszczenia okolown. obustronny. Świeże zmiany odoskrzel. Osluchowo czysto, crp ujemn

Proszę Panią
Dziecko sprawnie musi być pokazane pulmonologowi dziecięcemu.

ze względu na lokalizacje polecam chyba wizytę u Dr Bokieja Gabinet Lekarski
B.Chrobrego 4 / 2
58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Proszę sprawdzić czy aktualne