Napady szybkiego oddechu i mrowienia ust a zaburzenia lękowe

W stresujących sytuacjach zdarza mi się mieć takie napady podczas których zaczynam bardzo szybko oddychać, czuje mrowienie wokół ust a kiedy juz zaczynam oddychać normalnie często płaczę. Czy to sa napady lękowe ? Czytałam że one występują bez powodu a u mnie ten powód zawsze jest .

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza