Napęczniałe sutki u 33-latka

Witam, mam 33 lata i od zawsze borykam się z problemem napęczniałych sutków. Byłem na konsultacji u endokrynologa została wykluczona ginekomastaia. Problem tkwi w samych sutkach pod wpływem ciepła pęcznieją i wyglądają bardzo nie estetycznie. Byłem już u jednego z chirurgów, ale nie potrafił zaleście rozwiązania. Z chęcią prześle zdjęcia. Bardzo proszę o pomoc !!!

Witam. Jeżeli wyeliminowana została możliwość ginekomastii jedynym rozwiązaniem wydaje się być konsultacja chirurga plastycznego i kwalifikacja do ewentualnego zabiegu.