Napinanie ciała przez 7,5-miesięczne dziecko

Witam, moja 7,5 miesieczna coreczka strasznie napina cialo, raczk i nozki ma jakby usztywnione, robi to bardzo czesto w ciagu dnia, w nocy jest dobrze, co moze byc tego przyczyna???

Witam. Opisane objawy wymagają bezpośredniej oceny lekarza pediatry który zbada dziecko, zbierze dokładny wywiad i wdroży odpowiednią diagnostykę.