Chwytanie się za uszy przez 15-miesięczne dziecko

witam, moja coreczka Ninka ma 15 miesiecy, zauwazylam ze ostatnio bardzo czesto lapie sie i zaslania raczkami uszka,nie placze , oznacza ze nie cierpi i nic ja nie boli, ale w ciagu dnia robi to czesto, , prosze o pomoc i dziekuje slicznie Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udac sie do pediatry, aby zbadał te uszy, bez badania dziecka trudno mi cokolwiek doradzić