Bezdech u niemowlaka

witam od jakiegos czasu moja 5 miesieczna coreczka od kilku dni lapie bezdechy, zatrzymuje powietrze i po kilku sekindach puszcza, powtarza jej sie do kilkadziesiat razy w ciagu dnia, zarejestrowalam sie juz do pediatry, ale wizyty za kilka dni... prosze mi powiedziec co moze byc tego przyczyna...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Chwilowe zatrzymanie oddechu może mieć różne przyczyny. Bardzo często bywa wynikiem infekcji dróg oddechowych. Nie można wykluczyć innego podłoża problemu. Powinna Pani niezwłocznie udać się z dzieckiem na wizytę do pediatry.