Napletek u mężczyzny a jakość współżycia

Czy możno uprawiac seks jeśli napletek u mężczyzny nie schodzi? przy wzwodzie nie ma żadnego bólu. Czy to bedzie udany seks? w ogóle jest jakaś różnica z napletkiem czy bez? czy partner nie bedzie mial orgazmu z napletkiem?

Jest możliwość łatwiejszej infekcji i trudniej zachować higienę. Prezerwatywa ma skłonność do pękania.
Kontakt zwykle jest możliwy, choć wzwód jest zazwyczaj lepszy przy odwiedzionym napletku.
Jeśli erekcja jest dobra, to nie powinno mieć to wpływu na satysfakcję u Partnerki. Ale możliwość zainfekowania kobiety jest dużo większa poprzez resztki nieczystej "mastki napletka" (smegma praeputi), jeśli kontakt jest bez prezerwatywy.
Sugeruję wizytę u dobrego urologa, żeby zobaczył i poradził , czy i ew. co zrobić.
Pomocne dla lekarz może być foto penisa we wzwodzie, w kilku projekcjach - chociażby telefonem z funkcja "makro".
Pozdrawiam. JW, Poznań. blog.seksuologia.com

Dzień dobry!

Są różne postaci i stopnie stulejki, stąd, aby odpowiedzieć na Pani pytania, konieczna jest osobista rozmowa z mężczyzną, większa ilość informacji oraz konsultacja z lekarzem urologiem.

Pozdrawiam!