Napuchnięta skóra pod oczami

Jakiś czas temu smarowałam się sterydami przypisanymi przez lekarza, ponieważ dostałam alergii wokół oczu. Po jakimś czasie alergia sama ustąpiła już bez udziału sterydów. Niestety został jeden problem skóra pod oczami jest często napuchnięta i brzydko to wygląda. Moim pytaniem jest czy sterydy mogły wyrządzić jakąś nieodwracalną szkodę? Da się coś z tym zrobić? Smaruję się obecnie Cetapilem niestety efektów większych nie widzę. Dodam że skóra brzydko wygląda jak nie jest niczym posmarowana.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięć.