Narkomania u bliskiej osoby

Witam, Mam pytanie dotyczące osoby która brała kiedyś narkotyki skończyła terapie i po kilku latach wróciła do tego.Chce jej pomóc tylko nie wiem jak. Znajdujemy się na terenie Holandii. Bardzo bym chciała dowiedzieć sie gdzie mogę szukać pomocy najlepiej spotkań z psychiatra lub psychologiem online. Jeżeli jest możliwość podania mi kilku specjalistów z którymi w ten sposób bedzie można rozmawiac za pomocą skype bardzo bedę wdzieczna. Z góry dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Narkomania wymaga bezpośredniego leczenia specjalistycznego. Nie ma takiej możliwości, by takie leczenie odbywało się online!