Nasilające się występowanie skurczów mięśni

witam, mam problem ze skurczami, skurcze występują najczęściej w 2 stopach i np w tej samej chwili w 6 palcach, wygina mi je na zewnatrz i towarzyszy ogromny bol calej stopy skurcze nasilaja sie juz od roku wystepuja codziennie, dodatkowo w dloniach, w szyji i czasami innych dziwnych mscach. dretwienie i mrowienie nog calych 3/4 razy dziennie... Co to moze byc? zaden lekarz mi nie umie pomoc... prosze tylko nie pisac ze to magnez czy sod czy wapn...

Aleksander Ropielewski

Należy rozważyć zaburzenia neurologiczne, zespół niespokojnych nóg oraz zaburzenia jonowe jako przyczynę opisanych dolegliwości. W tym celu konieczne jest jednak przeprowadzenia badania i byc moze badań dodatkowych.