Nasilenie bólu pięty po zabiegach na ostrogę piętową

Witam.Chodzę na zabiegi na ostrogę piętową,laser,pole magnetyczne i ultra dzwięki. Wczoraj miałam 4 zabieg.Moje pytanie dotyczy tego,czy ból pięty powinien się nasilać.Zostało mi jeszcze 6 zabiegów.Pozdrawiam

Dzień dobry,

Ból pięty po zabiegach fizykalnych nie powinien się nasilać a wręcz odwrotnie- po to wykonuje się zabiegi aby zmniejszyć dolegliwości bólowe. Jeżeli odczuwa Pani pogorszenie to kolejne 6 zabiegów nic tutaj nie zmieni. Proszę udać się fizjoterapeuty, który wykonuje terapię manualną, kinesiotaping- warto spróbować tych metod.

Pozdrawiam serdecznie.

Ultradźwięki mogą powodować czasowe zaostrzenie dolegliwości. Proponuję zmniejszyć intensywność fali ultradźwiękowej. Po zakończeniu serii zabiegów problem powinien się wycofać.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki