Nasilenie pocenia głowy w nocy

Witam, Problem dotyczy mojego męża. Ma 27 lat i 98kg przy wzroście 183. Uwazam, ze nadmiernie poci mu się głowa, występuje to w nocy. Tzw. "jasiek" rano jest mokry, wręcz tłusty i ma żółty kolor (nawet po praniu). Od zawsze rano mył włosy, ale fakt, że od około roku to pocenie jest nasilone, lecz tylko w nocy. Problem na pewno nie dotyczy poduszki czy powłoki, ponieważ mamy takie same. Prosiłabym o podpowiedź z czego to może wynikać i do jakiego lekarza mamy ewentualnie się zgłosić?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych i uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stanie udzielić jednoznacnzej odpowiedzi. Objawy mogą wynikać z wielu przyczyn i wymagają konsultacji dermatologicznej aby ustalić ich powód..