Pocenie w nocy u 22-latka

witam. mam 21 lat. mam problem z nocnym poceniem, budze sie normalnie mokry, dodam ze mam duzo testosteronu, co wnioskuje po wlosach na ciele.. mozecie mi powiedziec z czym to jest zwiazane ? dziekuje bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie lekarskie jest konieczne aby moc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć