Biegunka od 14 dni i praca na nocną zmianę

Mam problem z biegunka od 14 dni zdarza sie ze wyprozniam sie 2 albo 3 razy a czazem tylko raz podkresle ze pracuje od 2lat na same nocki wiec wiekszosci dnia przesypiam i jadam zaledwie jeden posilek dziennie i w nocy w pracy drugi natomiast weekend obfituje w rozne posilki. Zdarza sie i alkochol i ogolny stres w zyci zwiazany z wieloma rzeczami za pomoc z gory dziekuje :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.