Natrętne myśli o samobójstwie a zmęczenie

Od pewnego czasu jestem ciągle zmęczona a wszystko wydaje mi się bez sensu, praca nie sprawia mi żadnej przyjemności a wręcz przeciwnie chodzenie do niej to jedna wielka udręka.... czasem myślę że jak by mnie nie było to byłoby lepiej, już kiedyś próbowałam popełnić samobójstwo ale moja rodzina mnie odnalazła i zabrała do szpitala.... teraz mój narzeczony zarzuca mi że mam depresję, zrobiłam test Becka i otrzymałam wynik 40pkt czy to oznacza ze rzeczywiście mogę ją mieć?

Witaj serdecznie. Myślę, że zamiast wykonywać test samodzielnie powinnaś udać się do dobrego terapeuty - niekoniecznie pod kontekstem depresji ale odnalezienia motywacji, energii do działania.

Zapraszam Ciebie do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem na temat braku motywacji (u mnie na blogu).

Poza tym jeśli będziesz chciała dokładniej omówić swój problem to zapraszam do korespondencji na Facebooku :)

Pozdrawiam serdecznie
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk