Naturalne sposoby wzmocnienia owulacji

Witam , staramy sie o kolejne dziecko, z pierwsza ciąża jajeczka nie były zbytnio silne, wiec byłam na leku hormonalnym ,po 6 miesiącach próby w końcu sie udało . Teraz próbujemy sami bez leków juz 6 miesięcy , myśle ze jest ten sam problem, czy sa jakieś naturalne sposoby by wzmocnić owulacje tzn żeby jajeczka wyszły dalej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma zasadniczo takich naturalnych metod, które z pewnością wspomogłyby Pani zajście w ciążę. Sugeruję konsultację z lekarzem, który uprzednio Pani pomógł.