Nawracająca angina oraz problemy z krtanią i oskrzelami

Od 6-7 lat na przełomie luty-marzec choruję.Zaczyna się anginą,pózniej przeważnie oskrzela i krtań. Zawsze 2-3 antybiotyki.W ubiegłym roku 3 dous dozylny. W tym roku już od 3 tyg. Augmentin,Lincocin,teraz Gentamycyna Nebbud Jest lepiej,ale nadal kaszle,mam duzo wydzieliny w gardle które nadal boli,powiększone węzły,bolą mnie uszy i plecy.Czuję się chora,po tych antybiotykowych "maratonach". Mieszkałam w Sandomierzu,od 4 lat mieszkam w Kleczanowie.Proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

warto byłby wykonać diagnostykę w kierunku alergii oraz zaburzeń odporności. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.