Nawracająca infekcja pochwy pomimo stosowania leków

8tyg. temu pojawiła się infekcja pochwy: dostałam nystatyne, na 10 dni po czym 7 dni brałam lactovaginal -pomogło. Zaczęło się krwawienie po jego zakończeniu znów pojawiły się objawy, znów brałam nystatynę, żadnych efektów, doszedł ból podbrzusza, mam wrażenie jakbym słabiej czuła potrzebę oddawania moczu poszłam znów na wizytę otrzymałam orungal-dawkowanie:2kapsułki 1 dzień i 2 dni po 1 i monural 2 op.2dni temu skończyłam je brać wciąż mam objawy.Czy leki jeszcze działają? Czy iść na wizytę?

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy utrzymują się pomimo zakończenia leczenia, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.