Nawracająca grzybowa infekcja pochwy

Pytanie do ginekologa. Mam grzybową nawracająca infekcję pochwy, 2x już dostałam lek pimafucin 100mg globulki w przeciągu 2 miesięcy. Czuje teraz, że znowu mi się pojawiła infekcja. Jestem mamą karmiącą piersią (córka ma 1,5 roku). Sama próbowałam brać lactovaginal i vitagyn C ze słabym rezultatem (przed drugą serią pimafucinu). Jakie leki powinien przepisać mi lekarz? Czy mogę kupić sama jakieś leki bez recepty? Co mogę zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na nawrót infekcji. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.