Nawracająca się grzybica i rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Walczylam z nawracajaca sie grzybica, udalo sie,ale a teraz zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne. jestem zaraz po okresie i czuje lekkie pieczenie. czy to nawrot grzybicy? co robic zeby ona nie wrocila? czy musze calkiem zrezygnowac z tabletek anty?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.