Plamienie a rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam. ostatnio bylam u ginekologa i zapisal mi tabletki antykoncepcyjne Lesiplus. wiec tak w sobote zaczlo mi plamienie brazowe ( mam tak zawsze kilka dni przed okresem . wiec jeszcze nie zaczelam stosowac pigulek, a w niedziele rano mialam lekkie plamienie krwia. wiec zazylam 1 tabletke. ale niewiem co sie dzieje bo w niedziele do wieczora i w pon nie mialam nic ani krwi ani plamienia. i sie boje. moze zle zaczelam stosowac? czy to dobrze ?zle? prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Rozpoczęcie stosowania tabletek zatrzymało krwawienie. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.