Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ciemne plamienie i rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

3 lutego wystąpiło u mnie cimne plamienie , był to termin spodziewanej miesiączki wiec wzięłam pierwszą tabletke antykoncepcyjną z pierwszego blistra , 5 lutego krwawienie zniklo , czy tabletki hamują krwawienie?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Rozpoczęcie stosowania antykoncepcji hormonalnej powoduje zatrzymanie krwawienia. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju,

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy