Nawracająca wysypka u 3,5-letniego dziecka a możliwe przyczyny

Wieczorna pokrzywka u dziecka, 20 miesięcy i 3,5 letniego. Jedzenie bez zmian, jedynie co zmieniłam to płyn do prania, tej samej firmy, ale bio, zawsze stosowalam non-bio. Wysypka pojawia się wieczorem, dziecko drapie powstające bąble, po ich zniknieciu, może to trwa z godzinę lub dłużej, zasypia. Dziecko wcześniej borykalo się z kaszlem i katarem, kaszel zlagodnial. Co może być tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, przed wizytą warto wykonać zdjęcie zmian.