Nawracające bóle kręgosłupa od 25. lat

Witam-proszę o odpowiedż.Mam 60 lat i już od około 25 lat cierpię na nawracająće bóle kręgosłupa .Były różnego rodzju leki przeciwbólowe,przeciwzapalne,zabiegi rehabilitacyjne.Na przełomie kwietnia i maja 2014 roku był pobyt w sanatorium i od tamtego okresu jest coraz gorzej,.Nie pomagają żadne leki ani rehabilitacja.Ból jest nie do zniesienia przy chodzeniu,jeżdżąc na rowerze bol jest mniejszy.Odejmuje mi lewą nogę ,mimo ,że biorę non stop magnez kurcze łapią w lewej nodze bardzo często.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy rozważyć leczenie operacyjne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga celem oceny.