Nawracające dreszcze i biegunka

Witam We wtorek wieczorem dostalam dreszczy rano mialam biegunkę po zażyciu nifuroksazydu biegunka minęła, znowu pojawila się w piątek wieczorem i nadal trwa ww lek nie działa czy przejdzie sama czy udać się do lekarza, nie wiem czy coś mi pomoże

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.