Nawracające grzybice stóp

Witam, mam 21 lat, od 6-7 lat mecze sie z moimi stopami. 6 lat temu stwierdzono grzybicę, dostałem leki, nie przechodziło. Po odstawieniu leków objawy przechodziły w czasie zimy, na chwile. Nawracaly po czasie i zaczynały sie tak samo. Stopy zaczynały byc suche, następnie pojawiały sie czerwone zaczerwienienia następnie czerwone kropki wszedzie ktore palą i nie da sie przez nie chodzić. Zmiany raz sa, a potem schodzą po miesiącu na chwile i znowu sie pojawiają. Zrobilem zdjęcie, prosiłbym o mail

Proszę skonsultować sie u dobrego dermatologa, wykonać zlecone badania.I po nich lekarz wdroży odpowiednią antybiotykoterapię. dodatkowo można psikać nanosrebrem stopy 2xdziennie.