Skąd ten czerwony odcień stóp?

Mam od trzech lat czerwone stopy i twarde jak buraki, nie pomagają nawet kremy z 50 %mocznika, stają sie na chwile miękkie ale zaraz potem twarde i czerwone, przy chłodnej tem. Powracają do normalności, lecz nadal sa suche, co mi jest? Dlaczego to tyle trwa, stopy wygladaja na prawde tragicznie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa po badaniu będzie nożna coś więcej powiedzieć.