Jak radzić sobie z nadmiernym poceniem stóp?

Witam, od lat borykam się z okropnie czerwonymi pocacymi się stopami. Szukałam i oglądałam wiele osób lecz nigdy nie widziałam tak czerwonych i twardych stop jak moje. Po mimo stosowania wielu kuracji, kremów z mocznikiem, problem nadal jest tylko czym jest spowodowany i dokąd mam się zwrócić ? Proszę o pomoc !

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć