Jak wyleczyć nadmierne pocenie się i cuchnięcie stóp?

Witam, mam problem ze stopami i ogolnym poceniem . Mianowicie brzydki zapach oraz bardzo duza potliwosc stop doprowadza mnie do szału. Doszlo do tego ze brzydki zapach czuc jak stoje w tramwaju czy siedze w pracy. Towarzyszy mi prrzy tym ogromne pieczenie stop jakbym zanurzyła je we wrzatku. Ogolna potliwosc towarzyszy mi juz jakis czas nie wykonijac zadnych fizycznych funkcji poce sie nie tylko na stopach ale rowniez pod pachami Itp. Sprawa jest na tyle uciążliwa ze zle sie czuje sama ze soba.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarze medycyny estetycznej. Istnieją zabiegi, które pomagają w walce z problemem nadpotliwości. Ważna jest też codzienna higiena oraz odpowiednie, z przepuszczalnych tkanin ubrania i obuwie ( w przypadku nadpotliwości stóp).

Pozdrawiam serdecznie.