Nawracające infekcje i przeziębienia

Witam, mam taki problem co 2 tygodnie choruje, a tu gardło, a to katar,zatoki, grypa itp mam już tego dosyć. Radziłam się swojego lekarza zaczęłam pić miód jeść więcej owoców, chodzić ubrana na cebulkę,a nawet jadłam acerolę w tabletkach i biostiminę na odporność i wciąż to samo. Nie wiem może przez to , że jestem osobą dość szczupłą i mam stresujący tryb życia? bardzo proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Stres na pewno moze miec negatywny wpływ. Proponuje udac sie do lkearza immunologa klinicznego.