Nawracające problemy z drogami moczowymi po rozpoczęciu współżycia

mam 31 lat i od lat nawracające problemy z drogami moczowymi, zaczęło się od kiedy zaczęłam współżyć (miałam 2 stałych partnerów), od tamtej pory praktycznie po każdym stosunku (najczęściej na drugi dzień) odczuwam pieczenie w okolicach cewki moczowej, problem pojawia się również podczas używania tamponów podczas miesiączki, miałam kilkakrotnie badany mocz (badanie ogólne) i nic niepokojącego nie wyszło, na krótko pomaga furaginum lub żurawinowe suplementy, może to nie cewka?proszę o pomoc!

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany w tej sytuacji jest kontakt z ginekologiem, ponieważ opisywane objawy mogą być charakterystyczne również dla infekcji dróg rodnych, najprawdopodobniej grzybicy. Doraźnie spróbować można zastosować dostępną bez recepty maść z klotrimazolem.