Nawracające stany zapalne grzybicze i bakteryjne pochwy

Witam:-) od roku leczę się cały czas na st.zapalne na przemian grzybicze, bakteryjne, pomimo stosowania leczenia i stosowania preparatów z kwasem mlekowym zmiany diety, nadal nie mam pałeczek kwasu mlekowego infekcje nawracają jedyny objaw jaki mam to pojawiający się czasami świąd, w ostatnim badaniu wyszło , ze nie mam pałeczek, mam za to spory grzybów, leukocyty 20 i gram bak,a miesiąc przed tym badaniem nie miałam grzybów ani pał. jedynie S.agalactiae z posiewu, nie współżyłam, cukrzyca nie

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do ginekologa. Z Pani opisu wynika, że poważnie zachwiana została równowaga flory bakteryjnej pochwy i konieczne jest jej odtworzenie, które ochroni przed kolejnymi infekcjami.