Nawracające zapalenie ślinianki

Wiam Moja corka wiek 12lat od 2 mcy ma nawracajace zapalenie slinianki raz prawej potem lewej ,learze nie zlecają zadnych badan podaja antybiotyk i tyle .Miala jedynie wykonane usg gdzie slinianka ma wymiar 45x22mm i sa tez powiększone wezly chłonne największe maja 23x9mm.Prosze mi podpowiedzieć co z tym zrobić ,jakie badania pwinnam wykonać .

Radziłbym w tej sprawie skonsultować się jeszcze bezpośrednio z laryngologiem. Do rozważenia wykonanie posiewu mikrobiologicznego z jamy ustnej z ewentualnym antybiogramem. O wszystkim zadecyduje po badaniu laryngolog.