Nawracający ból kolana i problemy z rzepką

Wrzesień-nawracający ból kolana po RTG zdiagnozowano choroby rzepki.Lekarz przypisał tabletki arthroncomplex na wzmocnienie kolana oraz wysłał na zabiegi fizjoterap.-terminkoniecstycznia.Gdy aktualny ból zniknął miałem pozwolenie na ćwiczenie na wfie. 3tygodnie temu podczas biegu tyłem poczułem mocny ból w kolanie następnego dnia lekarz wyczuł cystę pod kolanem nakazał brać nimesil/smarować altacetem.Cystaznikneła leczdodziś mam problem zchodzeniem-bol uniemozliwia wyprost kolana-cozrobićdalej

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli dolegliwości nadal się utrzymują, zalecam ponowną konsultację u lekarza ortopedy. Do czasu wizyty proszę nie wykonywać ćwiczeń fizycznych, które mogą obciążać staw. Pozdrawiam.