Nawracający ból w okolicy pachwiny promieniujący do kolana i stopy
Witam, Od niespełna 1,5 roku zmagam się z bólem w okolicach lewej pachwiny promieniującym do kolana i stopy. Ból nasila się wieczorem, budzi w nocy (wtedy pomaga siedzenie 2h na krześle) i zostawia uczucie zesztywnienia w nodze rano. Miałem robione badania MRI kręgosłupa, bioder - (wyszedł niewielki kręgozmyk I st. - odrzucony przez neurologów i neurochir. jako przyczyna) USG jamy brzusznej, Morfologia, OB, CRP, KI, Czynnik Reumatoidalny, kwas moczowy, mocz, nasienie - wszystkie wyniki w normie.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udać się do lekarza rodzinnego wraz ze wszystkimi wynikami. Po badaniu i analizie wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.