Nawracający łupież u 11-latki

Witam. Moja córka ma 11 lat. Od roku boryka się z problemem łupieżu (nawracającego). Stosowałam w jej przypadku już mnostwo szamponów przeciwłupieżowych (w tym nizoral czy pharmaceris oraz seboradin, oraz mycie włosów w żóltku) jednak bez efektów. Łupież ciągle nawraca (dużej ilości). Co w takim razie powinnam zrobić, udać się do dermatologa? Czy może zastosować jeszcze inny preparat? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Proszę koniecznie zgłosić się do dermatologa, ponieważ przede wszystkim trzeba wykluczyć łuszczycę, której objawy czasem ograniczają się do występowania tylko na owłosionej skórze głowy. Po właściwej diagnozie można przeprowadzić skuteczne leczenie.